Культура
Вразили оригінальною анімацією: Вихованці кіноцентру «Веснянка» з Дніпра перемогли на кінофестивалі в Естонії

Вразили оригінальною анімацією: Вихованці кіноцентру «Веснянка» з Дніпра перемогли на кінофестивалі в Естонії

Молоді митці із Дніпропетровщини вибороли перемогу на міжнародному фестивалі короткометражних фільмів «Небачене кіно» у Таллінні (Естонія). Діти з кіноцентру «Веснянка» перемогли з фільмом «Мальви». Учні заспівали «Баладу про мальви» і продублювали її мовою жестів. Це супроводжувалося яскравою анімацією.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Унікальний ролик презентували юні таланти Дніпропетровщини. Роботу гідно оцінили. Вона перемогла у номінації «Краща анімація авторів до 19 років». Пишаємося нашою творчою молоддю», – зазначив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Олексій Полторацький. 

Над роликом працювало 6 учнів.

Повністю розробила анімацію 15-річна художниця Єлизавета Добротвор. Дівчина малює вже 9 років, але над мультфільмом працювала вперше.  

«Я пропрацювала героїв, малювала їх на комп'ютері, створювала фони. Після цього робила анімацію. Кожну деталь зробила окремо, а потім змусила їх рухатись», – поділилася Єлизавета. 

Дівчина додала: перемога у конкурсі надихнула її на нові роботи.

«Я дуже зраділа. Це було неочікувано для мене. Такі перемоги мотивують працювати. Хочу пов'язати своє життя з мистецтвом, з малюванням», – сказала вона.

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Небачене кіно» проходив в естонському Таллінні. Цьогоріч у кінофестивалі змагалися 385 учасників з різних країн світу. Свої роботи митці надсилали онлайн.

 

Читайте також: В Запоріжжі митці розписали петриківкою відпрацьований гранатомет, готуючись до благодійного аукціону;

Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 16 вересня;

Серйозна ДТП з потерпілими під час комендантської години: подробиці;

Правоохоронці Дніпра виявили та вилучили 714 незаконно виловлених раків: подробиці.

2022-09-21 09:40:00
true
Відео Дня


Архів Новин