Війна в Україні
Життя
Політика
«Вважаю вірним рішення уряду дозволити представникам підприємств виїжджати за кордон», - Загід Краснов

«Вважаю вірним рішення уряду дозволити представникам підприємств виїжджати за кордон», - Загід Краснов

Кабінет Міністрів дозволив з 1 вересня 2022 р. виїзд за кордон працівникам експортоорієнтованих компаній.  Виїзд дозволяється терміном до 7-ми днів і не більше, ніж 10-ти працівникам експортоорієнтованих компаній. Серед умов для виїзду також назвали рівень середньої заробітної плати не менше 20 тис. грн. та відсутня заборгованість по податкам та зборам перед бюджетом.

Відомий дніпровський політик та бізнесмен Загід Краснов на своїй сторінці в Фейсбук підтримав рішення уряду. Адже саме Краснов виступав з ініціативою прийняти такий дозвіл, ще у червні.

«Решение Кабмина разрешить представителям предприятий выезжать за границу для заключения контрактов считаю правильным.
Это не первый случай, когда озвученные мною предложения правительство воплощает в жизнь. Но такие решения нужно принимать оперативно и своевременно, потому что каждый день промедления наносит колоссальный вред и нашим предприятиям, и экономике Украины в целом», - вважає політик.

Це важливий крок, необхідний для бізнесу – щоб працівники могли брати участь у міжнародних заходах, підписувати ділові контракти та повертатися в Україну для того, щоб розвивати свій бізнес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У поліції Запорізької області новий очільник;

У Запоріжжі військовий освідчився коханій на блокпосту;

41 тис. грн. за екзамен від абітуриєнта: В Запоріжжі поліція затримала декана факультета університета.

2022-08-20 20:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин