Життя
Запасайтесь часом: На залізничному вокзалі в Дніпрі встановлять металодетектор

Запасайтесь часом: На залізничному вокзалі в Дніпрі встановлять металодетектор

«Укрзалізниця» продовжує масштабувати безпекові системи на залізничних вокзалах країни. Вслід за Києвом на вокзалі Дніпра запрацює комплексна система огляду пасажирів та багажу за допомогою технічних засобів, які застосовуються в аеропортах. Зокрема, на вокзалі встановлять рентгено-телевізійний інтроскоп та стаціонарний металодетектор.                                                                

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Аналогічні системи вже більше 4 місяців працюють на Київському центральному залізничному вокзалі та 2 місяці - в Харкові, гарантуючи безпеку пасажирів.

Пасажири з проїзними документами на поїзди далекого сполучення, відвідувачі довідкового бюро, залів очікування й камер зберігання, а також ті, хто проводжає та зустрічає, допускатимуться в контрольну зону через центральний вхід вокзалу.

Пасажири рейсів приміського сполучення проходитимуть контроль на цокольному поверсі, поруч із приміськими касами.

Вхід із цокольного поверху до центрального вестибюля вокзалу, а також вихід до поїздів через пішохідний міст буде перекрито.

Просимо пасажирів та інших відвідувачів вокзалу звернути увагу на ці зміни. Процедура перевірки займе не більше 15 хвилин.

Читайте також: Напряму не зустрічався з замовниками: В Дніпрі затримали організатора нелегального виїзду ухилянтів за кордон;

Українці через застосунок єППО допоможуть зенітникам збивати ворожі дрони та ракети;

Повітряні тривоги триватимуть довше: в чому причина;

2022-10-14 14:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин