Події
Збірна Дніпропетровської області виграла молодіжний Чемпіонат України з дзюдо

15 вересня в Києві пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів не старше 23 років. В змаганнях взяли участь 287 атлетів з 20 регіонів нашої країни та міста Києва.

Про це повідомляє Федерація дзюдо Дніпропетровської області.

Потужно виступила збірна Дніпропетровської області, зібравши в своїй медальній скарбничці 5 золотих, 3 срібних та 9 бронзових нагород. Це дозволило нашим хлопцям та дівчатам вибороти перше місце в медальному заліку регіонів. Дніпропетровська область випередила команди Києва та Донеччини.

Золоті нагороди вибороли Данило Ларкін (-60 кг), Назар Кулєшов (-73 кг), Тимур Валєєв (-90 кг), Аліса Віденєєва (-70 кг), Руслана Булавіна (+78 кг).

Віцечемпіонами стали Артем Сорочан (-73 кг), Євген Гончарко (-73 кг), Катерина Човгун (+78 кг).

І бронзу додому везуть Олександр Клепінін (-60 кг), Владислав Москвич (-100 кг), Андрій Сліпко й Олег Фесенко (обидва +100 кг), Ольга Терлецька (-63 кг), Владислава Снітко (-63 кг), Софія Рудковська (-78 кг), Валерія Захаревич й Дар'я Доля (обидві +78 кг).

Всі медалісти представляють дніпровські клуби дзюдо, за виключенням Валерії Захаревич. Вона з Кривого Рогу.

Відзначимо, що в кроці від нагород молодіжного Чемпіонату України зупинилися криворіжський дзюдоїст Павло Мізюкін, та дніпряни Кирило Іванов, Руслана Перехрест, Анна Ткачова. Всі вони фінішували в п'ятірці.

Вистрибнув за палаючої автівки: у Дніпрі на ходу зайнявся «Nissan-Leaf».