Зібрали 60 тис. грн. на допомогу ЗСУ: Футболісти Служби автомобільних доріг обіграли журналістів у благодійному турнірі

В суботу, 13 серпня, в Дніпрі пройшов благодійний турнір з мініфутболу на користь Збройних Сил України «Об’єднані заради перемоги». Переможцем стала команда «САД Дніпро United», яку представляли працівники Служб автомобільних доріг у Дніпропетровській, Харківській та Донецькій областях. А на користь українських військових вдалося зібрати 60 тис. грн.

Про це повідомляє начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Сьогодні нас всіх єднає одна мета - допомога нашим воїнам!

Всі донати спрямовуємо у Повернись живим», - написав він.

Загалом в турнірі боролися 6 команд. Віце-чемпіонами стала команда «Divi Sport» (команда представників національного спортивного каналу), а бронзові медалі дістались «Автомагістраль – Південь» (команда дорожньо – будівельної компанії ТОВ «Автомагістраль - Південь»).

Всі зібрані кошти перерахують фонду «Повернись живим» для закупівлі тепловізорів українським захисникам та захисницям.