Политика
Технологии Автономія в енерго- та водопостачанні для лікарень: на Дніпропетровщині обговорили підсилення медичної сфери
Енергетична незалежність медичних закладів Дніпропетровщини – один з головних акцентів у підготовці області до майбутньої зими. Про це йшлося на зустрічі команди ОВА з представниками Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНІСЕФ. Учасники обговорили ключові виклики, з якими стикається система охорони здоров’я регіону під час воєнного стану.

«Дніпропетровщина вдячна за допомогу міжнародних партнерів. Завдяки нашій співпраці вдається оперативно реагувати на виклики та закладати фундамент для відновлення і розвитку медичної галузі регіону», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Баско.

За підтримки ВООЗ та ЮНІСЕФ у деяких медичних закладах Дніпропетровщини встановили автономні котельні, генератори, сонячні панелі та акумуляторні системи. Співпрацю у цьому напрямку домовилися продовжувати й далі.

Окремо поговорили про забезпечення лікарень автономним водопостачанням. Зокрема, за рахунок буріння свердловин та встановлення резервуарів з водою. Йшлося й про відновлення та модернізацію закладів охорони здоров’я, які зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії.
Представники міжнародних організацій зазначили, що готові і надалі підтримувати Дніпропетровщину, втілювати спільні ініціативи й зміцнювати медичну систему області.
Редакция reporter.ua
Автор статьи
Дніпро
У Дніпрі затримали чоловіка, який за $20 тисяч обіцяв оформити військовим «службу на папері» Як повідомляє прокуратура, підозрюваний пропонував одразу п’ятьом військовозобов’язаним нібито оформитися до однієї з військових частин. При цьому фактично служити вони не мали — чоловік обіцяв організувати для них «службу лише на папері», щоб отримати відстрочку.
Дніпро
Дніпровські ветерани стали чемпіонами України з веслування на ялах Для команди це важливий крок уперед. Торік дніпровські веслувальники посіли друге місце на чемпіонатах України та Європи. Цього року їм вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Дніпро
У Дніпрі через суд повернули коледжу землю, яку незаконно використовували під парковку Йдеться про землю, що перебуває у постійному користуванні Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки. Як встановила прокуратура, частину території закладу використовували для облаштування парковки.
Дніпро
Повітряна тривога на вокзалі чи в потязі: залізничники Дніпропетровщини нагадали правила безпеки Через постійні атаки РФ залізнична інфраструктура залишається однією з цілей ворога. Тож пасажирам нагадали, як діяти, якщо повітряна тривога застала їх на вокзалі, станції або в потязі.
Дніпро
12 тисяч $ за імітацію тяжкої хвороби для уникнення мобілізації: у Дніпрі викрили медсестру військового медцентру У Дніпрі медсестру нейрохірургічного відділення військово-медичного клінічного центру підозрюють в одержанні $12 тисяч неправомірної вигоди. За ці гроші вона обіцяла військовослужбовцю організувати фіктивне підтвердження тяжкого захворювання, провести операцію на шийному відділі хребта та допомогти отримати рішення ВЛК про непридатність до військової служби.