Через непрацюючі світлофори на Набережній Дніпра сталася аварія: подробиці
Сьогодні вранці, 10 лютого, близько 10:30, на Січеславській Набережній у Дніпрі сталася ДТП за участю «Iveco» та «Hyundai».
За попередньою інформацією, «Hyundai» рухався зі сторони Набережної Перемоги. В цей момент зі сторони «Паруса» в напрямку Набережної Перемоги рухався «Iveco».
Через аварійні відключення на перехресті не працювали світлофори, через що й сталася аварія.
В результаті зіткнення постраждалих та загиблих немає.
На місці працює слідчий з ДТП для встановлення всіх обставин події.
Читайте також:
ДТП з потерпілим у центрі Дніпра: подробиці;
Переховувався на Черкащині: ДБР затримало експоліцейського-колаборанта з Бердянська;
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35