Чергова перемога: дніпровський легкоатлет здобув золото на турнірі у Франції
1 та 2 лютого у французькому Буа-д’Арсі проходив турнір Critérium LIFA Hivernal de Lancer Long. У турнірі переміг дніпровський легкоатлет Михайло Кохан. Він метнув молот на 75,8 метра.
Про це повідомили у пресслужбі відділення НОК України у Дніпропетровській області.
В цій дисципліні змагались чотири атлети. Срібний призер турніру відстав від Михайла на трохи більше, ніж 15 метрів.
Нагадаємо, особистий рекорд бронзового призера Олімпійських ігор у Парижі Михайла Кохана – 81,14 метра.
Читайте також:
До 15 років за ґратами засуджено експоліцейську із смт Чернігівки;
У Криворізькому районі Daewoo Lanos зіткнувся з металевою опорою: постраждали три людини
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35