Дніпровські водолази-рятувальники дістали з річки тіло чоловіка 1984 року народження
Сьогодні вдень, 28-го серпня, близько 16:03, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на річці у Соборному районі Дніпра потонув чоловік.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Прибувши до місця події водолази ДСНС за допомогою водолазного спорядження обстежили приблизно 5000 квадратних метрів надводної поверхні та 800 квадратних метрів підводної акваторії річки.
Тіло потонулого було виявлено на відстані 20 метрів від берега та на глибині 5 метрів. Загиблого 1984 року народження передано представникам поліції.
Читайте також:
Спалахнув посеред двору: У Новомосковському районі згорів легковик;
Спортсменка з Дніпра Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35