Жизнь
События
Война в Украине Фонд Загіда Краснова закупив ліки та обладнання для 11 лікарень Дніпра та області
Дніпровський меценат та політик Загід Краснов продовжує допомагати міським лікарням, що рятують життя нашим захисникам. Не дивлячись на складнощі, Фонд знайшов можливість завозити необхідні медикаменти і матеріали з-за кордону.
«Майже всі лікарні міста перепрофільовані під військові шпиталі. Кожного дня лікарі творять справжні дива, рятуючи життя нашим захисникам і тим хто постраждав у наслідок великого терору.
Звісно, ми не могли залишитися осторонь..», – йдеться у повідомленні Штабу допомоги Дніпра.
Власним коштом Загіда Краснова були закуплені та завезені необхідні матеріали до:
16 міської лікарні;
4 міської клінічної лікарні;
1 лікарні;
Дніпропетровської обласної дитячої лікарні;
Перинатального центру міської клінічної лікарні № 9;
9 міської лікарні;
6 міської лікарні;
Петропавлівського центру первинної медико-санітарної допомоги;
4 Павлоградської міської лікарні.
Також допомога від фонду надходила до лікарень Мечнікова та Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
«Ми – українці, а як всім відомо, ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, тому й надалі будемо допомагати лікарням», – йдеться у повідомленні.
Читайте також:
У Кривому Розі жінка вбила свого чоловіка;
Стежили за ними півроку: В Запоріжжі поліцейські викрили групу наркодилерів метамфетаміну;
Черговий удар по Нікопольщині: ситуація в Дніпропетровській області станом на ранок 12 січня
Редакция reporter.ua
Автор статьи
Дніпро
На Дніпропетровщині судитимуть майора ДШВ за хабар і незаконне збагачення на 26,2 млн грн На Дніпропетровщині до суду скерували справу начальника продовольчої служби однієї з частин Десантно-штурмових військ. За даними слідства, у червні 2025 року майор отримав від підлеглої 10 тисяч доларів за використання службового становища для підміни продуктів, призначених військовослужбовцям: замість помідорів постачали огірки, а замість яблук — апельсини.
Дніпро
На Дніпропетровщині посилять патрулювання під час державних свят Особливу увагу приділятимуть громадському порядку та недопущенню масових скупчень людей.
Дніпро
Дніпрянка Олена Рудакова здобула срібло чемпіонату світу зі спортивного орієнтування Днепрянка стала второй на средней дистанции. В соревнованиях приняли участие около 3000 спортсменов из 42 стран мира.
Дніпро
«Світло, яке рятує життя»: як сонячна енергія працює на порятунок дитячих життів у Дніпрі Марина родом з Херсонської області. У Дніпрі вона опинилася через тяжкий стан доньки – восьмирічної Ніколь. Через стрімке погіршення стану дитини родина ухвалила рішення везти дівчинку на лікування з Херсонщини до Дніпра. Відтоді минуло майже три тижні: з 28 липня Ніколь у лікарні, з яких перших 10 днів дівчинка провела в реанімації, поки лікарі боролися за її життя.
Дніпро
15 років в’язниці: мешканець Дніпра передавав російським спецслужбам дані про військові об’єкти 47-летнего жителя Днепра приговорили к 15 годам лишения свободы с конфискацией имущества за государственную измену. Мужчина передавал российским спецслужбам фото и видео военных объектов в городе.