«Ідеальний час ніколи не настане – дійте зараз» – військовослужбовець ЗСУ Руслан Краснов
На тлі викликів, які переживає Україна, слова військовослужбовця ЗСУ та голови фракції «Громадська Сила» Руслана Краснова звучать як потужний заклик до дії та усвідомлення власної відповідальності.
«Ідеальний час ніколи не настане. Ви завжди або занадто молоді, або занадто старі, або занадто зайняті, або занадто втомилися, або ще щось.
Якщо ви постійно турбуєтеся про вибір ідеального моменту, він ніколи не настане. Тому дійте зараз та не відкладайте все на потім», – наголосив Руслан Краснов.
Читайте також:
На Дніпропетровщині з початку повномасштабного вторгнення постраждали 228 дітей;
ВПО отримають більше допомоги на оренду житла: що змінилося;
На Дніпропетровщині військовослужбовець пішов у СЗЧ та розповсюджував психотропні речовини
Дніпро
На Дніпропетровщині судитимуть майора ДШВ за хабар і незаконне збагачення на 26,2 млн грн На Дніпропетровщині до суду скерували справу начальника продовольчої служби однієї з частин Десантно-штурмових військ. За даними слідства, у червні 2025 року майор отримав від підлеглої 10 тисяч доларів за використання службового становища для підміни продуктів, призначених військовослужбовцям: замість помідорів постачали огірки, а замість яблук — апельсини.
Опубликовано в 21:01
25
Дніпро
На Дніпропетровщині посилять патрулювання під час державних свят Особливу увагу приділятимуть громадському порядку та недопущенню масових скупчень людей.
Опубликовано в 20:01
7
Дніпро
Дніпрянка Олена Рудакова здобула срібло чемпіонату світу зі спортивного орієнтування Днепрянка стала второй на средней дистанции. В соревнованиях приняли участие около 3000 спортсменов из 42 стран мира.
Опубликовано в 18:01
3
Дніпро
«Світло, яке рятує життя»: як сонячна енергія працює на порятунок дитячих життів у Дніпрі Марина родом з Херсонської області. У Дніпрі вона опинилася через тяжкий стан доньки – восьмирічної Ніколь. Через стрімке погіршення стану дитини родина ухвалила рішення везти дівчинку на лікування з Херсонщини до Дніпра. Відтоді минуло майже три тижні: з 28 липня Ніколь у лікарні, з яких перших 10 днів дівчинка провела в реанімації, поки лікарі боролися за її життя.
Опубликовано в 18:01
2
Дніпро
15 років в’язниці: мешканець Дніпра передавав російським спецслужбам дані про військові об’єкти 47-летнего жителя Днепра приговорили к 15 годам лишения свободы с конфискацией имущества за государственную измену. Мужчина передавал российским спецслужбам фото и видео военных объектов в городе.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
На Донецькому шосе у Дніпрі зіткнулися Mercedes та «швидка»: подробиці ДТП Опубликовано в 14:00
0