Криваве ДТП у Дніпрі на вулиці Лисиченко: фото
Пізно ввечері 27 березня водій автомобілю LINCOLN здійснив наїзд на жінку 1984 р.н., яка рухалася вздовж проїзної частини. Від удару жінка підлетіла на капот автівки.

Потерпіла отримала травми голови, попередньо перелом нижніх кінцівок. Її госпіталізовано до міської лікарні.

Водій з місця ДТП не втік. Проводяться слідчі дії.
Читайте також:
Обкрадали підприємців з окупованих території: СБУ викрила шахраїв з Дніпропетровщини;
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35