На Днепропетровщине за выходные COVID-19 заразились 70 человек
Вчера, 26 апреля, подтвердили еще 16 случаев заражения коронавирусной инфекцией, сообщает глава Днепропетровской ОГА Александр Бондаренко.
Среди пациентов 7 жителей Кривого Рога, по 3 жителя Днепра и Подгородного, по одному жителю в Пятихатском районе, Каменском и Покрове.
Всего в Днепропетровской области 310 подтвержденных случаев коронавирусной инфекции, 13 пациентов выздоровели.

Справка «Репортера»
В Украине, по данным МОЗ, на 27 апреля подтвердили 9 009 случаев коронавирусной инфекции. Из них 220 летальных, 864 пациента выздоровели.
Днепр
Жителя Дніпропетровщини затримали у Львові за підозрою у співпраці з РФ За даними слідства, чоловік збирав відомості про залізничні, державні та військові об’єкти, які могли становити інтерес для ворога під час підготовки ракетних і дронових атак. Крім того, він поширював у соцмережах матеріали, спрямовані на вербування людей до співпраці з РФ.
Опубликовано в 17:01
6
Днепр
Одна людина загинула, ще дев’ять отримали травми внаслідок ворожих атак по Дніпропетровщині Опубликовано в 15:30
106
Днепр
Двоє неповнолітніх та 32-річний чоловік скоїли два тяжкі злочини у Соборному районі Опубликовано в 15:00
92
Днепр
У Дніпрі на полігоні закопували небезпечні відходи та незаконно видобували корисні копалини У Дніпрі правоохоронці викрили схему незаконної утилізації промислових відходів та видобування корисних копалин на території полігону площею близько 23 гектарів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Опубликовано 24.08.2026
422