Ніч на Дніпропетровщині була неспокійною, зранку під ударом знову опинилась Мирівська громада
У ніч на 26 лютого над Дніпропетровщиною лунали вибухи. Оборонцям неба вдалося збити 3 ракети. Нікопольщину ворог обстрілював із РСЗВ.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
«Ввечері агресор бив по Нікопольщині. Райцентру, Покровській та Мирівській громадах.
Цілив дроном-камікадзе, важкою артилерією та з РСЗВ "Град".
Пошкоджене підприємство. Там виникла пожежа. Побиті будівлі й авто. Люди не постраждали.
Район ворог обстрілює і з самого ранку. Під ударом знову Мирівська громада. Наслідки з'ясовуємо.
Є уточнена інформація щодо вчорашньої атаки на Дніпро.
Через падіння уламків ворожого залізяччя вибиті вікна у трьох п'ятиповерхівках та виробничих будівлях одного з підприємств», – написав Сергій Лисак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35