Патрульні Дніпра виявили нетверезого керманича без прав керування
Вчора, 31 березня, правоохоронці зупинили водія BMW в Чечелівському районі, оскільки отримали інформацію про те, що чоловік за кермом має ознаки сп'яніння. Інформація підтвердилася.
Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Дніпропетровської області.
Громадянин погодився пройти освідування за допомогою Драгера. Результат підтвердив, що він нетверезий — 1,16 проміле алкоголю в крові.
Під час перевірки документів виявилося, що водій ніколи не отримував водійське посвідчення. На нього патрульні склали адміністративні матеріали за ч.1 ст. 130 та ч.5 126 КУпАП.
Читайте також:
Підірвав гранату посеред вулиці: поліція м. Кривий Ріг затримала підозрюваного;
Дніпро
Затримки до 8 годин: низка поїздів, що курсують через Дніпро та область, запізнюється через ворожі атаки Опубликовано в 11:30
7
Дніпро
«Кинувся на мене із сокирою»: у Дніпрі на АЗС «Укрнафта» чоловік напав на військового лікаря Опубликовано в 10:30
4
Дніпро
У Дніпрі чоловік два дні не виходив на зв’язок із рідними: патрульні допомогли врятувати пенсіонера Опубликовано в 10:00
17
Дніпро
У Дніпрі затримали чоловіка, який за $20 тисяч обіцяв оформити військовим «службу на папері» Як повідомляє прокуратура, підозрюваний пропонував одразу п’ятьом військовозобов’язаним нібито оформитися до однієї з військових частин. При цьому фактично служити вони не мали — чоловік обіцяв організувати для них «службу лише на папері», щоб отримати відстрочку.
Опубликовано в 21:01
175
Дніпро
Дніпровські ветерани стали чемпіонами України з веслування на ялах Для команди це важливий крок уперед. Торік дніпровські веслувальники посіли друге місце на чемпіонатах України та Європи. Цього року їм вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Опубликовано в 20:01
193