У Дніпрі на 2 роки перекриють одну з центральних вулиць
У Дніпрі на 2 роки планують перекрити вулицю Королеви Єлизавети. Про це йдеться у проекті рішення міської ради.
Дата перекриття з 1 квітня 2023 року до 1 квітня 2025 року. Буде запроваджено односторонній рух від перехрестя з вул. Харківською в напрямку до перехрестя з вул. Європейською. І там дозволять їздити лише маршрутному транспорту.
Зміни заплановані через будівельні роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині знищено дерев на майже 11 млн грн;
Захисники України відмінусували у Запорізькій області ворожий ЗРК «Бук»;
Тато та бабуся не хотіли їхати: з Часового Яру до Дніпра евакуювали 17-річного хлопця;
Дніпро
На Дніпропетровщині Дмитра Нєвєдрова призначили начальником Головного управління СБУ Дмитро Нєвєдров очолював управління СБУ в Дніпропетровській області з травня 2024 року. Після зміни структури регіонального управління він продовжив роботу вже на посаді начальника новоствореного Головного управління СБУ.
Опубликовано в 14:01
3
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано 21.08.2026
534
Дніпро
307 тисяч доларів, 6 тисяч євро та 113 тисяч гривень: у Дніпрі судитимуть голову ВЛК за хабарі та незаконне збагачення Опубликовано 21.08.2026
549
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано 21.08.2026
279