У Дніпрі на пожежі вогнеборці врятували чоловіка
Опівночі 6 січня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання квартири дев’ятиповерхового житлового будинку, розташованого на вулиці 20-річчя Перемоги Самарського району міста Дніпро.
У квартирі на третьому поверсі горіло майно на площі 10 кв. м.
Під час гасіння пожежі, надзвичайники врятували чоловіка, 1963 року народження, якого винесли з квартири та передали медичним працівникам. Врятованого госпіталізовано до лікарні.
Пожежу ліквідовано.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Закарпатті викрили прикордонника, який допомагав ухилянтам тікати з України;
Лобове зіткнення: пʼяний помічник депутатки з Кривого Рогу вчинив ДТП в Одесі;
Правоохоронці Кривого Рогу виявили у містянина підроблений документ.
Дніпро
У Дніпрі на полігоні закопували небезпечні відходи та незаконно видобували корисні копалини У Дніпрі правоохоронці викрили схему незаконної утилізації промислових відходів та видобування корисних копалин на території полігону площею близько 23 гектарів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Опубликовано в 19:01
6
Дніпро
У Дніпрі напередодні Дня Незалежності відзначили близько 50 військових 91-го батальйону У Дніпрі напередодні Дня Незалежності України нагородили близько 50 військовослужбовців 91-го окремого протитанкового батальйону. Захисникам вручили державні нагороди, нагородну зброю, а також відзнаки Головнокомандувача ЗСУ та Міністра оборони України.
Опубликовано в 18:01
2
Дніпро
Дніпровські воднолижники здобули ще два золота на чемпіонаті Європи Дніпровські спортсмени продовжують успішно виступати на чемпіонаті Європи з воднолижного спорту. Марія Попова стала чемпіонкою у фігурному катанні серед дівчат до 17 років, показавши результат 8020 очок — це її новий особистий рекорд.
Опубликовано в 17:01
3
Дніпро
У Дніпрі під час комендантської години зупинили автомобіль, за кермом якого була 15-річна дівчина Опубликовано в 14:30
40
Дніпро
Замовити книжку разом із квитком: у потягах із Дніпра з'явилася нова послуга Опубликовано в 14:00
35
Дніпро
Дніпрянка Ярослава Магучіх продовжує тріумфально збирати «золото» на міжнародних турнірах Опубликовано в 13:30
8