У Дніпрі патрульні виявили у жінки викрадений телефон
Днями патрульні помітили у Самарському районі підозрілу жінку, яка занервувала, побачивши поліцейських та намагалася зникнути з їхнього поля зору. Громадянку зупинили.
Заборонених речовин чи предметів жінка не мала, втім, телефон, який вона надала для перевірки, згідно з базами даних МВС, значився у розшуку як викрадений у Вільногірську Дніпропетровської області.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування усіх обставин події.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
На Дніпропетровщині вилучили майже 900 кущів конопель: подробиці;
У Павлограді водійка ледь не збила родини загиблих бійців під час хвилини мовчання;
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35