У Дніпрі затримано військовослужбовця за підозрою в хабарництві
Вчора, 28 травня, у Дніпрі співробітники СБУ затримали військовослужбовця ТЦК за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. Затримання відбулося в межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 426-1 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.
Командування ОТЦК та СП співпрацює зі слідством та засуджує подібні злочини, наголошуючи на нульовій толерантності до корупції.
Читайте також:
Для військових ТЦК розробили правила поведінки під час мобілізації;
Підприємство Кривого Рогу поставило військовим неякісні спальники на 30 мільйонів гривень
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35