У Кривому Розі в ході поліцейської спецоперації у місцевого жителя вилучили арсенал зброї
7 протитанкових керованих ракет та 67 пострілів до протитанкового гранатомету, 10 гранат, близько 5 тисяч патронів до різного типу озброєння, понад пів сотні артилерійських снарядів калібром 30 мм, а також кілограм пороху, міна, мисливський карабін та пістолет «Glock»: все це незаконне озброєння 43-річний чоловік зберігав у гаражі та у власній квартирі.
Санкціоновані обшуки відбулися 23 січня за участі слідчих та оперативників кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Силову підтримку забезпечувала рота тактико-оперативного реагування та працівники відділення тактичної підтримки УПП в Дніпропетровській області.
Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому вручили повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Кам'янському затримали нелегального емігранта з Азербайджану;
У Кривому Розі розшукують 13-річну Вероніку Каликіну;
Відтепер українці можуть отримати електронне направлення на ВЛК у Резерв+.
Редакция reporter.ua
Автор статьи
Дніпро
На Дніпропетровщині судитимуть майора ДШВ за хабар і незаконне збагачення на 26,2 млн грн На Дніпропетровщині до суду скерували справу начальника продовольчої служби однієї з частин Десантно-штурмових військ. За даними слідства, у червні 2025 року майор отримав від підлеглої 10 тисяч доларів за використання службового становища для підміни продуктів, призначених військовослужбовцям: замість помідорів постачали огірки, а замість яблук — апельсини.
Дніпро
На Дніпропетровщині посилять патрулювання під час державних свят Особливу увагу приділятимуть громадському порядку та недопущенню масових скупчень людей.
Дніпро
Дніпрянка Олена Рудакова здобула срібло чемпіонату світу зі спортивного орієнтування Днепрянка стала второй на средней дистанции. В соревнованиях приняли участие около 3000 спортсменов из 42 стран мира.
Дніпро
«Світло, яке рятує життя»: як сонячна енергія працює на порятунок дитячих життів у Дніпрі Марина родом з Херсонської області. У Дніпрі вона опинилася через тяжкий стан доньки – восьмирічної Ніколь. Через стрімке погіршення стану дитини родина ухвалила рішення везти дівчинку на лікування з Херсонщини до Дніпра. Відтоді минуло майже три тижні: з 28 липня Ніколь у лікарні, з яких перших 10 днів дівчинка провела в реанімації, поки лікарі боролися за її життя.
Дніпро
15 років в’язниці: мешканець Дніпра передавав російським спецслужбам дані про військові об’єкти 47-летнего жителя Днепра приговорили к 15 годам лишения свободы с конфискацией имущества за государственную измену. Мужчина передавал российским спецслужбам фото и видео военных объектов в городе.