Ворог вночі атакував два райони Дніпропетровщини
У ніч на 24 вересня ворог атакував Нікопольщину та Синельниківщину. Пошкоджені п'ятиповерхівка, авто, лінія електропередач.
Проте оборонці неба збили над областю 12 ворожих безпілотників.
Про це повідомив очільник ОВА Сергій Лисак.
“Із важкої артилерії та fpv-дронами бив противник по Нікопольщині. Дісталося райцентру та Покровській громаді. Пошкоджені п'ятиповерхівка, авто, лінія електропередач.
Після опівночі Маломихайлівську громаду Синельниківщини росіяни атакували БпЛА. Через це сталося займання.
Головне – повсюди минулося без постраждалих.
Як повідомили в ПвК, над областю знищено 12 ворожих безпілотників. Дякую воїнам за захист!” - написав Сергій Лисак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35