Впав у колодязь: Дніпровські рятувальники визволили песика з пастки
3-го вересня о 10:18 до Служби порятунку «101» звернулись небайдужі мешканці та повідомили, що на житловому масиві Тополя-1 Шевченківського району міста Дніпро, до каналізаційного колодязя впав песик.
За викликом направлено рятувальників обласного центру.
По прибуттю до місця події, у колодязі на глибині близько 3-х метрів надзвичайники виявили песика. Сумні оченята благали про допомогу.
Співробітники ДСНС за допомогою пристрою для відлову тварин визволили чотирилапого з пастки.
Читайте також:
Стрілянина під час комендантської години у Дніпрі: пошук підозрюваних триває;
Смертельна ДТП на Дніпропетровщині: авто перекинулося, загинула пасажирка;
ЗСУ влучно б'ють по військовим РФ на Криворізькому напрямі, – ОК «Південь».
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35