Xiaomi разработали телевизор размером с двуспальную кровать
Компания Xiaomi анонсировала выход нового огромного телевизора - Redmi Smart TV Max с диагональю 98 дюймов.
Телевизор поддерживает разрешение 4К, имеет 4 ГБ оперативной памяти, 64 ГБ внутренней памяти и собственный 4-ядерный процессор.
Чудо-телевизор имеет 20 технологий настройки для получения идеального изображения.

На телевизоре установлено специальное программное обеспечение PatchWall, которое может стать центром для всех гаджетов экосистемы Xiaomi и управляется голосовыми командами.
Этот телевизор подойдет тем, кто хочет создать мини-кинотеатр в домашних условиях.
Дніпро
Одна людина поранена: безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок 23 серпня Опубликовано в 11:00
3
Дніпро
У Дніпрі чоловік пограбував 71-річного пенсіонера у під’їзді: підозрюваного затримали У Новокодацькому районі Дніпра 55-річний чоловік пограбував літнього містянина просто у під’їзді будинку. Напад стався 27 липня близько опівдня на провулку Штурманському.
Опубликовано в 16:01
6
Дніпро
На Дніпропетровщині Дмитра Нєвєдрова призначили начальником Головного управління СБУ Дмитро Нєвєдров очолював управління СБУ в Дніпропетровській області з травня 2024 року. Після зміни структури регіонального управління він продовжив роботу вже на посаді начальника новоствореного Головного управління СБУ.
Опубликовано в 14:01
3
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано 21.08.2026
536