Зайнявся дах: у Дніпрі рятувальники загасили палаючий будинок
17 квітня о 01:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Житня Самарського району міста Дніпро, горить житловий будинок.
По прибуттю до місця виклику, співробітники ДСНС встановили, що горить дах одноповерхового будинку на площі 100 кв. м.
Полум’я ліквідовано о 02:36.
Загиблих та травмованих немає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Пограбував 14-річну дитину: у Жовтих Водах затримали 42-річного зловмисника;
Довгоочікувана реконструкція: у Дніпрі ремонтують дерев'яні сходи до мосту на Монастирський острів;
На Запоріжжі співробітника ДСНС та його змовника викрили на збуті наркотиків: деталі.
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано в 17:01
5
Дніпро
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі Опубликовано в 13:30
15
Дніпро
Ворог поширює фейк про заборону евакуації військовозобов’язаних із вокзалу Дніпра Опубликовано в 12:00
35