Бадмінтоністка Ольга Тихорська з Дніпра виграла «бронзу» на Polish U19 Open

В Гнезно (Польща) з 8 по 10 вересня проходив турнір серед бадмінтоністів молодше 19 років. Звання переможця виборювали понад 80 спортсменів. Вихованка СДЮСШОР ім. Вавілова (Дніпро) Ольга Тихорська стала бронзовою призеркою змагань в одиночній категорії.

В турнірі брали участь 2 українських бадмінтоністки.

Ольга була сіяна під №2 у сітці одиночної категорії. Вона почала змагання з чвертьфіналу, де обіграла Марту Стичинську (Польща) з рахунком 21-16, 14-21, 21-11. Але, на жаль, у півфіналі українська спортсменка програла Леоні Лі (Великобританія) з рахунком 21-17, 21-9.

Зараз Ольга більше року мешкає в Польщі, але грає під українським прапором.

Фото на превью: Валентин Горяшко

Ліга конференцій «Дніпро-1» - А3 Алкмаар: Де дивитись;

Роман Бєдарьов з Новомосковська став віцечемпіоном Європи з академічного веслування U23;

В Дніпрі визначили призерів турніру з бадмінтону, присвяченого 50-річчю заснування СДЮСШОР ім. Вавілова.