
Благодійники від UNITED24 оснастили «швидкі» Дніпропетровської області 7 дихальними апаратами зі «штучним інтелектом»
На Дніпропетровщину надійшли 7 сучасних апаратів ШВЛ. Їх придбали за благодійні внески, зібрані на платформі UNITED24. Туди надходять кошти з усього світу на підтримку України. Новими пристроями вже обладнали «швидкі». Вони «слідкують» за диханням пацієнтів та здатні працювати автономно. Враженнями від роботи нових апаратів медики поділилися з амбасадором UNITED24, легендарним футболістом Андрієм Шевченком.
Андрій Шевченко висловив подяку міжнародним партнерам. Наприклад, до закупівлі апаратів ШВЛ долучилися шотландські, ірландські та англійські благодійники.
За словами лікаря-анестезіолога Олега Федорова, апарати ШВЛ високоякісні, мобільні та зручні при транспортуванні.
На медзаклади області чекають ще поставки від UNITED24. Коштом благодійників уже закупили анестезіологічні апарати, рентгенівські установки та операційні столи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У Дніпрі пропонують зробити безкоштовний проїзд для переселенців;
В Кривому Розі внаслідок пострілу з гранатомета жінка і чоловік потрапили до лікарні.