Борці з Дніпра та Запоріжжя вибороли медалі на Гран-прі Німеччини

В Дортмунді (Німеччина) 6-7 серпня пройшов традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби Grand Prix of Germany. Українська збірна виборола на ньому 14 медалей. Українці здобули найбільшу кількість медалей, а в загальному заліку стали третіми.

Про це повідомляє Українська Ліга Боротьби - Козацький дух • Ukrainian Wrestling League.

Зокрема, віце-чемпіоном турніру став борець Запорізької ШВСМ, майстер спорту України Владислав Кузько. Він змагався у ваговій категорії до 60 кг.

Серед спортсменів з Дніпропетровщини бронзові медалі завоювали Володимир Яковлєв (82 кг) та Сергій Омелін (97 кг).

Також медалістами змагань стали:

• «золото»: Андрій Кулик (72 кг),
  • «срібло»: Корюн Саградян (55 кг), Максим Лю (63 кг), Ленур Теміров (67 кг), Максим Євтушенко (72 кг) та Мадамін Мірзоєв (82 кг),
  • «бронза»: Віктор Петрик (60 кг), Олександр Грушин (63 кг), Євген Добовик (67 кг), Артур Політаєв (77 кг), Ясаф Зейналов (77 кг).

«Золото» та «бронза»: Дзюдоїсти з Запоріжжя стали призерами Кубка Європи в Латвії;