Дві веслярки з Дніпропетровщини стали призерами чемпіонату Європи

В Мюнхені (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Національна паралімпійська збірна команда з паравеслування у складі 4 спортсменів виборола повний комплект нагород та стали першими серед 11 країн-учасниць! Всі три медальні дисципліни, в яких наші спортсмени брали участь та перемогли, включені до програми Паралімпійських ігор-2024.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

• Світлана Богуславська (Дніпропетровська обл.) та Ярослав Коюда (Донецька обл.) стали чемпіонами Європи у класі човнів двійки парні, змішані екіпажі (PR2 Mix2x).
  • Анна Шеремет (Дніпропетровська обл.) виборола «бронзу» в класі одиночних човнів серед жінок PR1 W1x.
  • Роман Полянський (Одеська обл.) здобув «срібло» в класі одиночних човнів серед чоловіків PR1 M1x.

Збірна України посіла I місце серед 7 команд країн, що завоювали медалі турніру. На II місці в медальному заліку – збірна Великобританії, на III місці – Італії.

Вітаємо Україну з потужним результатом! Далі вболіваємо за національну збірну на чемпіонаті світу, що пройде 18-25 вересня в Чехії. Разом переможемо!!!

Зібрали 60 тис. грн. на допомогу ЗСУ: Футболісти Служби автомобільних доріг обіграли журналістів у благодійному турнірі;

15-річна тенісистка Єлізавета Котляр з Дніпра виграла свій перший турнір в 1-й категорії ITF до 18 років в Польші;