Дзюдоїст Данило Хлопецький з Дніпра виборов «бронзу» на Кубку Європи в Польщі

В Варшаві (Польща) 25-26 лютого понад 420 дзюдоїстів з 43 країн змагались за звання найсильнішого на відкритому Кубку Європи серед дорослих. Участь у турнірі взяв і 21 представник збірної України. В категорії до 66 кг бронзову медаль завоював Данило Хлопецький з Дніпра.

Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

«Наш дзюдоїст впевнено виграв свою підгрупу, здобувши три перемоги у попередніх раундах, після чого поступився у півфіналі майбутньому чемпіону змагань з Франції Массону Джбілоу. Далі у поєдинку за «бронзу» наш дзюдоіст завдяки двум «Ваза-арі» здолав британця Міхаела Фриєра. Це друга бронза з турнірів European Open в кар’єрі нашого дзюдоїста!

Щиро вітаємо спортсмена та його наставників Віталія Харламова й Сергія Плієва!», - пише пресслужба Федерації.

Також чемпіонкою стала Юлія Гребеножко в категорії до 63 кг. Третю медаль – «бронзу» в українській збірній завоював Михайло Свідрак (в категорії до 81 кг).

В загальнокомандному заліку наша збірна розташувалася на 5 позиції.