Історична перемога та дубль Довбика: Як зіграв «Дніпро-1» проти «Аполлона» в Лізі конференцій УЄФА

Вчора, 15 вересня, футболісти «Дніпра-1» в гостях виграли матч 2-го туру Ліги конференцій проти «Аполлона» (Лімасол, Кіпр) з рахунком 3-1.

Про це повідомляє пресслужба клубу та UA-Football.

«Ми ретельно готувалися до цієї гри, розбирали дії кожного футболіста «Аполлону». Ми дуже раді цій перемозі. Думаю, що ми повністю переграли суперника і заслужено виграли цей матч», - розповів тренер СК «Дніпро-1» Валерій Городов на післяматчевій пресконференції.

Українці почали активно і відкрили рахунок уже на 11-й хвилині – після розрізного пасу на Довбика Артем не потягнув на себе і відкинув упоперек на Рубчинського, який і переправив у майже порожні ворота.

А на 26-й хвилині у схожій ситуації після пасу з напівфлангу вже розібрався Довбик – розібрався із захисником і котнув у порожні ворота.

Наприкінці першого тайму Довбик поклав третій гол, оформивши таким чином дубль.

Після перерви «Аполлон» таки один гол відіграв – Пітас замкнув навіс із флангу.

Отже 3:1 - перша, історична перемога Дніпра-1 у єврокубках.

Криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк стала бронзовою призеркою чемпіонату світу;