Кубок Дніпропетровщини з бадмінтону виграли спортсмени з Дніпра, Харкова та Одеси

В суботу, 28 січня, в Дніпрі провели відкритий Кубок Дніпропетровської області з бадмінтону. Призерами стали не лише спортсмени з Дніпра, а й Віталій Рева та Анастасія Єрохіна з Харкова, а також Дар'я Сибірякова з Одеси.

Про це повідомляє Федерація бадмінтону Дніпропетровської області.

В жіночій одиночці переможницею стала 18-річна Анастасія Єрохіна з Харкова. Віце-чемпіонкою вперше стала 12-річна спортсменка СДЮСШОР ім. Вавілова (Дніпро) Варвара Попережай. «Бронзу» завоювала 14-річна спортсменка ДЮСШ з бадмінтону Дніпропетровської обласної ради Дар'я Ніколаєнко.

Одиночку серед чоловіків виграв молодий спортсмен з Харкова Віталій Рева. Срібним призером став Олександр Колісник, а «бронзу» виборов Роман Константинов.

В жіночій парній категорії перемогли Наталія Войцех, яка відновлює форму після народження синочка, та харків’янка Анастасія Єрохіна. Віце-чемпіонками стали Ірина Панченко - Ольга Буваєва, а бронзовими призерами Ярослава Гайдук - Надія Любушкіна.

Чоловіча парна категорія:

«золото»: Олександр Колісник - Максим Мартиненко;

«срібло»: Іван Дружченко - Сергій Гаріст;

«бронза»: Владислав Булденко - Даніїл Шевченко.

Змішана парна категорія:

«золото»: Максим Мартиненко - Дар'я Сибірякова;

«срібло»: Віталій Рева - Анастасія Єрохіна;

«бронза»: Іван Дружченко - Дар'я Ніколаєнко.

Вийшли на 2 місце в групі: Баскетболісти «Прометея» здобули чергову перемогу в Єврокубку;