Борці з Дніпра та Запоріжжя стали призерами Гран-прі Франції

22 січня в Ніцці (Франція) відбувся традиційний міжнародний турнір з трьох стилів боротьби - Гран-прі Франції. На ці змагання вирушили 15 українських класиків. Жоден українець не залишився без медалі престижного турніру!

Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби України.

«Українці завоювали 15 медалей Гран-прі Франції», - пише керівництво федерації.

Зокрема, спортсмени Дніпропетровської ОШВСМ завоювали «срібло» - Володимир Яковлев (77 кг) та «бронзу» - Сергій Омелін (97 кг).

Борець з Запоріжжя Парвіз Насібов став бронзовим призером в категорії 67 кг. В його ваговій категорії змагались 14 борців із 9 країн: Німеччини, Грузії, Ізраїлю, Куби, Литви, Польщі, України, Франції та Швейцарії. Парвіз Насібов здобув 4 перемоги та поступився за вихід у фінал французькому борцю вірменського походження Тиграну Галустяну.

Турнір був присвячений пам'яті уродженця Ніцци, олімпійського чемпіона 1924 року в Парижі Анрі Деглана.

Вітаємо спортсменів та тренерів із вдалим початком сезону!

Каратистка Еліна Сєлємєнєва з Запоріжжя стала віце-чемпіонкою «Paris Open 2023»;

Спортсменки з Дніпра та Кривого Рогу завоювали 3 медалі на Гран-прі зі стрільби у Хорватії;

Ракетний удар по будинку у Дніпрі: Загинув директор СДЮСШОР, а тренер з хортингу врятував 10-річного вихованця.