Парабадмінтоністка Оксана Козина з Дніпра стала віце-чемпіонкою турніру в Іспанії

В Віторії (Іспанія) 20-26 лютого проходив перший цьогоріч кваліфікаційний міжнародний турнір з парабадмінтону «Spanish Para Badminton International 2023». Відома парабадмінтоністка з Дніпра Оксана Козина отримала на цьому турнірі срібну медаль в одиночній категорії.

Про це повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю/Національний паралімпійський комітет України.

Оксана виступала в класі SL3.

До основної сітки змагань Оксана вийшла з групи D, вигравши 2 гри і поступившись лише Qonitah Ikhtiar SYAKUROH (Індонезія).

Та сталося так, що вдруге Оксана зустрілась з цією ж суперницею в фінале основної сітки! На жаль, знов поразка і спортсменка з Дніпра стала срібною призеркою турніру.

«У сьогоднішньому фіналі нашій Козиній Оксані лише трішки не вистачило до золота, аби здолати свою суперницю - спортсменку з Індонезії Syakuroh Qonitah. І ця срібна перемога Оксани була направду яскравою!», - пише пресслужба Національного комітету спорту людей з інвалідністю/Національний паралімпійський комітет України.

Загалом у змаганнях цього важливого кваліфікаційного турніру взяли участь 328 спортсменів з понад 30 країн світу.

Честь України на цих змаганнях відстоювало 7 парабадмінтоністів.