Війна в Україні
Кримінал
Прикордонники затримали трьох ухилянтів з Дніпропетровщини та Запоріжжя, які намагалися втекти до Румунії

Прикордонники затримали трьох ухилянтів з Дніпропетровщини та Запоріжжя, які намагалися втекти до Румунії

Упродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону зупинили на державному кордоні 14 чоловіків призовного віку, які хотіли поза пунктами пропуску залишити територію України. Так, двоє осіб приїхали на Закарпаття з Дніпропетровщини, ще двоє з Харківщини та по одному «представнику» із Запорізької, Вінницької, Тернопільської, Івано-франківської, Львівської та Херсонської областей, решта затриманих – закарпатці.

Про це повідомляє ДПСУ.

Найбільшу групу з п’яти чоловіків, затримали за 800 м від кордону з Румунією у результаті реалізації інформації наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу, прикордонники відділу «Яблунівка».

Також правопорушники намагалися порушити державний рубіж на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби «Вилок», «Ділове», «Лужанка», «Тячів» та «Дякове». Прикордонні наряди від цих підрозділів зупинили 9 порушників кордону.

Наразі оперативники загону встановлюють осіб, причетних до організації незаконного переміщення військовозобов’язаних чоловіків через кордон.

На затриманих, які вчинили адмінправопорушення передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», склали протоколи, справи скерували до суду.

Читайте також: На Дніпропетровщині затримали наркобарона, який ховався 5 років;

У Кривому Розі неадекватний чоловік погрожував сусідам гранатою;

2023-01-04 21:00:00
true
Відео Дня
Архів Новин