Руслана Булавіна з Дніпра виборола срібло Кубка Європи з дзюдо в Словенії

В Целє (Словенія) 1-2 жовтня 250 спортсменів з 13 країн виборювали звання кращого на Кубку Європи з дзюдо. У складі збірної України у вазі понад 78 кг срібну нагороду виборола дніпрянка Руслана Булавіна.

Про це повідомляє Федерація дзюдо Дніпропетровського регіону.

На шляху до медалі дівчина отримала 3 перемоги - над словенкою Торкар, хорваткою Вуковіч, італійкою Маріні. Четверту сутичку Булавіна програла господарці татамі Норчіч та фінішувала на Кубку Європи зі «сріблом».

Відзначимо, що це перша нагорода 21-річної Руслани Булавіної у 2022 році. Тож, вітаємо дзюдоїстку, яка представляє спортивний клуб «Тайфу-Дзюдо» та тренується під керівництвом Віталія Харламова й Яна Саркісянца.

Загалом на словенських татамі збірна України виборола 4 медалі. Окрім «срібла» Руслани Булавіної, також срібну нагороду виборов Антон Савицький, а бронзовими призерами стали Владислав Колобов й Марат Крижанський.

Наступним стартом в міжнародному календарі дзюдо буде Чемпіонат світу в Ташкенті. Змагання розпочнуться вже 6 жовтня.

Людмила Бабак з Енергодара Запорізької області стала 7-разової чемпіонкою світу в Португалії;