Життя
В суботу, 19 листопада, Штаб допомоги Загіда Краснова видаватиме продуктові набори мешканцям Дніпра на пр. Миру

В суботу, 19 листопада, Штаб допомоги Загіда Краснова видаватиме продуктові набори мешканцям Дніпра на пр. Миру

Штаб допомоги дніпровського політика, лідера «Громадської сили» Загіда Краснова поставив собі за мету допомогти нужденним сім'ям Дніпра і працює над цим щодня. Закуповує все необхідне коштом із фонду Краснова і формує продуктові набори. З зібраних 20 тисяч заявок волонтери Штабу вже більше половини «отоварили» - роздали людям продуктові набори, до складу яких входять м’ясо, овочі та крупи. І продовжують допомагати нужденим родинам.

У суботу, 19 листопада, отримати продуктові набори можна буде на черговій точці видачі: проспект Миру, 2б (біля дитячого майданчика). З 11:00 до 13:00.

«Не важливо скільки днів у твоєму житті. Важливо, скільки життя у твоїх днях.

Сьогодні ці слова Станіслава Єжи Леца є актуальними як ніколи. Як би не було всім нам важко, потрібно ставити цілі і щодня робити щось, що допоможе нам вистояти та перемогти», - говорить бізнесмен та меценат Загід Краснов.

Правила одержання наборів не змінилися. Отримати набори зможуть городяни, які раніше зареєструвалися та отримали запрошення від співробітників Штабу допомоги. 

При собі потрібно мати паспорт.Читайте також: У Запоріжжі поліцейські розкрили два пограбування на зупинках громадського транспорту;

На Дніпропетровщині через пожежу 31-річний чоловік отримав опіки;

2022-11-18 16:32:00
true
Відео Дня


Архів Новин