В Днепре семейный скандал закончился убийством 18+
Убийство, поражающее своей нечеловеческой жестокостью, произошло сегодня на ул.Сухумской.

В ходе разыгравшейся семейной драмы 46-летний мужчина бил свою жену молотком и битой по голове. От полученных травм 47-летняя женщина скончалась на месте.

Душегуб сам обратился в полицию с повинной.
На месте трагедии работает полиция.
Читайте также: Под Днепром разгуливает нечисть
Днепровская «Санта-Барбара» закончилась поножовщиной
Водилу, сбившего днепрянку на «зебре», разыскали по потерянному номеру
В Кривом Роге водитель маршрутки потерял сознание и угодил в ДТП
Дніпро
У Дніпрі лікарі врятували дівчинку, яка перенесла рідкісну форму септичного шоку Опубликовано в 13:00
14
Дніпро
Одна людина поранена: безпекова ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок 23 серпня Опубликовано в 11:00
3
Дніпро
У Дніпрі чоловік пограбував 71-річного пенсіонера у під’їзді: підозрюваного затримали У Новокодацькому районі Дніпра 55-річний чоловік пограбував літнього містянина просто у під’їзді будинку. Напад стався 27 липня близько опівдня на провулку Штурманському.
Опубликовано 22.08.2026
524
Дніпро
На Дніпропетровщині Дмитра Нєвєдрова призначили начальником Головного управління СБУ Дмитро Нєвєдров очолював управління СБУ в Дніпропетровській області з травня 2024 року. Після зміни структури регіонального управління він продовжив роботу вже на посаді начальника новоствореного Головного управління СБУ.
Опубликовано 22.08.2026
505
Дніпро
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
Опубликовано 21.08.2026
598