Спорт
Вирвали перемогу у доданий час: «Дніпро-1» обіграв «Вадуц» у Лізі Конференцій

Вирвали перемогу у доданий час: «Дніпро-1» обіграв «Вадуц» у Лізі Конференцій

Вчора, 13 жовтня, в матчі 4-го туру Ліги Конференцій СК «Дніпро-1» в гостях виборов перемогу у «Вадуц» (Ліхтенштейн) с рахунком 2:1. Клуб з Дніпра посідає другу позицію в групі Е з 7 очками, а очолює групу АЗ – у нього 9 очків.

Про це повідомила пресслужба клубу.

Гості з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль, шукаючі слабкі місця у захисті суперника. Першу по-справжньому гостру атаку дніпряни провели на 13-й хвилині, коли Довбик ледве не замкнув гострий простріл Амаша. Не менш гостро було і біля воріт спортклубівців за кілька хвилин, коли Джокіч замикав простріл Фера, але ближній бій виграв Валеф.

Свій перший удар по воротах гості завдали на 23-й хвилині – Гуцуляк пробив у ближній кут і це не було складним іспитом для голкіпера «Вадуца». А вже друга спроба дніпрян виявилась вдалою – Балулі подав зі штрафного, захисник «Вадуца» винесли мяч за лінії карного майданчику, а звідти Амаш завдав потужного удару, який прошив і оборонців, і голкіпера господарів!

За кілька хвилин знову Бланко заробляє перспективний штрафний. і тепер вже Довбик пробиває трохи над поперечиною. Нажаль перевага у рахунку у спортклубівців була дуже недовгою – захисники залишили Растодера у власному карному майданчику без нагляду і той спокійно спрямував м’яч у дальній кут – 1:1. До завершення першого тайму спортклубівці володіли територіальною перевагою, але створити щось небезпечне біля воріт суперника гостям не вдалося.

Початок другого тайму був за господарями, які у перші 10 хвилин подали три кутових, завдали кілька неточних ударів, в ще арбітр показав Фоссо жовту картку за симуляцію, коли той впав на лінії карного майданчику дніпрян. Свій перший небезпечний момент після перерви спортклубівці створили на 62-й хвилині, коли Піхальонок знайшов Довбика у карному майданчику суперника, але удар Артема заблокували. Буквально у наступній атаці Довбик змусив голкіпера дістати м’яч з сітки власних воріт, але лайнсмен зафіксував дуже сумнівний офсайд.

З іншого баку «Вадуц» проводить кілька небезпечних атак, і Валеф грає надійно на останній межі. Ближче до завершення гри перевага господарів, які створюють момент за моментом, стає все відчутніше. Тільки на 88-й хвилині спортклубівці були близькими до того, щоб вийти вперед, але Когут пробив головою повз воріт після навісу Довбика.

Але вже у компенсований арбітром час дніпряни зуміли провести результативну атаку: Адамюк кинув у прорив на правому фланзі Танчика, після навісу котрого Довбик головою вколотив м’яч у сітку – 2:1! На те, щоб щось змінити у господарів вже не залишалося часу, більше того фінальний свисток арбітра застав спортклубівців в атаці!

«Дуже складна і від цього така цінна перемога над непростим суперником!», - пише пресслужба дніпрян.

У наступному турі групового раунду «спортклубівці» зустрінуться з кіпрським «Аполлоном» (27 жовтня). 

Читайте також: Баскетболісти «Прометея» у дебютному матчі Єврокубку перемогли «Літкабеліс Паневежис»;

decor photo
Загроза таких ударів існує для будь-якого ТРЦ: у Дніпропетровській області перевірять безпеку торговельних центрів
Дніпро
Война в Украине
Загроза таких ударів існує для будь-якого ТРЦ: у Дніпропетровській області перевірять безпеку торговельних центрів
У Дніпрі чоловік пограбував 71-річного пенсіонера у під’їзді: підозрюваного затримали
Дніпро
Криминал
У Дніпрі чоловік пограбував 71-річного пенсіонера у під’їзді: підозрюваного затримали
У Новокодацькому районі Дніпра 55-річний чоловік пограбував літнього містянина просто у під’їзді будинку. Напад стався 27 липня близько опівдня на провулку Штурманському.
На Дніпропетровщині Дмитра Нєвєдрова призначили начальником Головного управління СБУ
Дніпро
Политика
На Дніпропетровщині Дмитра Нєвєдрова призначили начальником Головного управління СБУ
Дмитро Нєвєдров очолював управління СБУ в Дніпропетровській області з травня 2024 року. Після зміни структури регіонального управління він продовжив роботу вже на посаді начальника новоствореного Головного управління СБУ.
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички
Дніпро
События
Поблизу Дніпра 13-річний хлопець загинув на даху електрички
Трагедія сталася ввечері 20 серпня на 165-му кілометрі залізниці поблизу Карнаухівки. 13-річний підліток виліз на дах електропоїзда сполученням Дніпро — П’ятихатки, після чого його уразило струмом від контактної мережі. Від отриманих травм хлопець загинув на місці.
decor photo
У Дніпрі знесли незаконно збудований магазин на комунальній землі
Дніпро
События
У Дніпрі знесли незаконно збудований магазин на комунальній землі
decor photo
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі
Дніпро
События Криминал
Працівники мерії «заробили» 2,6 мільйона на житлі для переселенців із Дніпропетровської області: деталі