Бадмінтоніст Олександр Шмундяк з Дніпра виборов «бронзу» на Європейських Університетських іграх в Польщі

В Лозді (Польща) з 14 по 31 липня проходять Європейські університетські ігри. У змаганнях беруть участь 5 тис. студентів із 400 університетів 40 країн світу. Україну представляють 234 студенти з 45 закладів вищої освіти, які змагаються в 16 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, водне поло, волейбол, волейбол пляжний, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, теніс настільний, тхеквондо, пляжний гандбол, футбол, футзал і шахи.

Про це повідомляють Федерація бадмінтону України та Міносвіти України.

Олександр Шмундяк представляв на турнірі Університет Вітовта Великого (Vytautas Magnus University, Каунас, Литва).

В півфіналі Олександр зустрівся з №1 сіяним англійцем John Torjussen та програв йому (21-6, 21-4). Англієць і став чемпіоном турніру.

Загалом українські бадмінтоністи завоювали на цих змаганнях 5 медалей:

• Валерія Масайло та Поліна Ткач (Миколаїв) – «срібло» в парі;
  • Михайло Махновський та Валерія Рудакова (Харків) – «бронза» в міксті;
  • Олександр Шмундяк (Дніпро) – «бронза» в одиночці.

Дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко з Дніпра стала чемпіонкою ЄЮОФ-2022;

«Бронза» в міксті: Гімнаст з Запоріжжя Радомир Стельмах виграв другу медаль на ЄЮОФ-2022;

Юна Рафаель Казбекова з Дніпра стала віце-чемпіонкою змагань зі скелелазіння у Франції.