Спорт
Тренер Владислав Дружченко та двоє бадмінтоністів з Дніпра допомогли збірній України вийти у фінал чемпіонату Європи

Тренер Владислав Дружченко та двоє бадмінтоністів з Дніпра допомогли збірній України вийти у фінал чемпіонату Європи

З 15 по 18 грудня в різних містах проходив кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи серед змішаних команд з бадмінтону. Збірна України грала у 3-й групі в Ер-сюр-ла-Ліс (Франція). Наші бадмінтоністи зуміли перемогти збірну Іспанії у матчах за вихід з групи і тепер змагатимуться у лютому 2023 року у фінальній частині чемпіонату Європи.

Від Дніпра у збірній України грали Данил Боснюк та Олександр Шмундяк. Тренером збірної на чемпіонаті Європи був відомий бадмінтоніст та тренер з Дніпра, майстер спорту міжнародного класу Владислав Дружченко.

Спочатку у підгрупі збірна України перемогла з однаковим рахунком 5-0 збірні Гренландії та Угорщини та стала переможцем підгрупи.

Переможцем в іншій підгрупі стала збірна Іспанії, яка з такими же рахунками обіграли збірні Ісландії та Швейцарії.

У фінальних матчах за вихід з групи спочатку Поліна Бугрова програла чемпіонці Європи Каролін Марін. Наступні 2 партії (чоловічу одиночку та жіночу пару) виграли українці. В тому числі – Данил Боснюк (Дніпро), який в 3 партії обіграв іспанця.

Інтрига продовжилася з програшем українців чоловічої пари. Але фінальну крапку поставив український мікст Данил Боснюк – Марія Столяренко: з рахунком 21-11, 21-15 вони обіграли іспанську змішану пару.

3-2 у підсумку фінальної зустрічі, і збірна України вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи, яка пройде з 14 по 18 лютого 2023 року. Отже, всі фіналісти, які гратимуть на чемпіонаті Європи:

Група 1: Великобританія

Група 2: Нідерланди

Група 3: Україна

Група 4: Шотландія

Група 5: Болгарія

Читайте також: Криворізькі каратисти стали призерами чемпіонату світу в Польщі;

13-річний каратист Матвій Дрік з Дніпра завоював «бронзу» на турнірі в Італії;

Дзюдоїсти Хлопецький та Кошляк з Дніпра стали срібними призерами командного турніру в Монако;

Борчиня Анастасія Осняч-Шустова з Дніпра виграла командний Кубок світу в США.

2022-12-18 21:00:00
true
Відео Дня


Архів Новин