Спортсменки з Дніпра та Кривого Рогу завоювали 3 медалі на Гран-прі зі стрільби у Хорватії

В Осієку (Хорватія) 17-21 січня проходив Гран-Прі зі стрільби кульової з пневматичної зброї. Збірна України завершила змагання на I місці у командному заліку. Синьо-жовті загалом зібрали комплект із 9 нагород, 3 з яких на рахунку спортсменок Дніпропетровської ОШВСМ – Поліни Колеснікової та Вілєни Бевз.

Про це повідомляє Дніпропетровська ОШВСМ та «Спортарена».

В командних змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м віце-чемпіонками стали Вілєна Бевз (Кривий Ріг), Поліна Колесникова (Дніпро) та Юлія Коростильова.

«Юлія Коростильова, Вілена Бевз і Поліна Колесникова дісталися фінального матчу, але у ньому не вийшло нав'язати боротьбу грузинкам - як підсумок, поразка 3-17», - пише ТГ-канал «Base of Ukrainian sports».

Також Поліна Колеснікова з Олегом Омельчуком виграла бронзову медаль у змаганнях змішаних пар у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м.