Найкращий результат сезону в світі: Ярослава Магучих з Дніпра виграла на турнірі у Львові

Вчора, 14 січня, у Львові відбувся Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту. Серед жінок перемогу здобула олімпійська призерка Ярослава Магучіх. У переможній спробі вона стрибнула на 2,00 м. Це найкращий показник сезону у світі.

Про це повідомляють Федерація легкої атлетики України та «Трибуна».

«Це перші мої змагання цього сезону. Дуже дякую Дмитру Дем’янюку і його команді за організацію. Дякую нашим військовим за те, що боронять наші землі, дають нам можливість жити у вільній країні і підіймати український прапор на своєму фронті.

З чим пов’язані дві невдалі спроби на початку змагань? Певно, це вже занизька планка для мене й потрібно починати вище», - сказала Ярослава в інтерв’ю організаторам.

Наступні змагання Ярослави Магучіх заплановані на 25 січня в Коттбусі (Німеччина).

У 2020 році Ярослава перемогла на турнірі, стрибнувши на 2,01 м.

«Срібло» здобула Ірина Геращенко (1,93 м), а «бронзу» - Юлія Левченко (1,91 м). Вона ставала чемпіонкою Меморіалу Олексія Дем’янюка у 2019 та 2021 роках.

2 медалі та травма: 16-річний Дамір Філаретов з Дніпра став призером чемпіонату світу з воднолижного спорту;