2 медалі та травма: 16-річний Дамір Філаретов з Дніпра став призером чемпіонату світу з воднолижного спорту

В Чилі 5 січня стартував воднолижний сезон з чемпіонату світу серед юніорів (спортсмени до 17 років). В ньому взяли участь понад 100 воднолижників з 22 країн світу. Україну представляв абсолютний чемпіон Європи-2022 до 17 років та національний рекордсмен в слаломі Дамір Філаретов з Дніпра.

Про це повідомляє WaterSkiWorld.

Дамір Філаретов став бронзовим призером у стрибках із трампліна та срібним - у багатоборстві.

«Стрибок у фіналі чемпіонату світу серед юніорів на 52,5 м приніс Даміру Філаретову з України одразу дві медалі – бронзу на трампліні та срібло у багатоборстві. Це перші особисті медалі Даміра світового рівня», - пише видання.

На жаль, під час виконання третьої спроби Дамір впав, і дуже важко. До берега його буксирували на рятувальному плоту, а потім швидкою відправили до лікарні.

«Результати КТ з’явились! Все ціле, сильний забій», - повідомив після обстеження Даміра його одноклубник Дамір Філаретов.

Також Дамір увійшов у топ-6 найсильніших молодих воднолижників світу у фігурному катанні (з результатом 8750 очків) та посів 4 місце у слаломі.

Баскетболісти «Прометея» перемогли італійський «Умана Рейєр Венецiя» в заключному турі першого кола Єврокубку;