Спорт
Підтримуємо в голосуванні: 18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко з Дніпра претендує на звання «Висхідна зірка світового дзюдо»

Підтримуємо в голосуванні: 18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко з Дніпра претендує на звання «Висхідна зірка світового дзюдо»

Щороку Міжнародна федерація дзюдо (IJF) проводить церемонію Judo Awards, щоб визначити найкращих дзюдоїстів року, а також підкреслити видатні досягнення родини дзюдо. Цьогоріч на одну з номінацій претендує молода Єлизавета Литвиненко, яка починала займатись дзюдо в Покрові (Дніпропетровська обл.).

Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

Цьогоріч голосування проходить у 8 номінаціях: найкращий спортсмен і спортсменка року, висхідна зірка світового дзюдо, тренерське досягнення, іппон і момент року, а також в номінаціях «Дзюдо задля миру» і «Дзюдо для дітей».

«Приємно відзначати, що на номінацію «висхідна зірка світового дзюдо» була висунута українська дзюдоїстка, бронзова призерка минулорічного чемпіонату світу Єлизавета Литвиненко», - пише пресслужба федерації.

Щоб підтримати нашу 18-річну спортсменку і проголосувати за неї, перейдіть за посиланням - https://awards.ijf.org/, зареєструйтеся або увійдіть у свій аккаунт, та натисніть кнопку «Vote» у номінації «Risisng Star 2022» під іменем нашої спортсменки.

Крім того, у номінації «Judo for Peace 2022» можна підтримати спільний проект Федерації дзюдо України та Федерації дзюдо Угорщини, а також румунського мецената Джорджа Теселеану, завдяки якому понад 600 юних українських дзюдоїстів з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну знайшли прихисток, а також були забезпечені комфортними умовами для проживання, навчання та тренування в Румунії та Угорщині.

Ще одним претендентом на нагороду в цій номінації є німецький клуб дзюдо з містечка Вісбаден, який з початку війни прийняв дітей з України та надав їм прихисток і умови для тренувань, необхідні для того, щоб вони продовжували займатися дзюдо, інтегруючись із новою місцевою громадою.

Голосування за переможців в кожній з номінації розпочалося 12 січня на сайті awards.ijf.org і закінчиться 31 січня. Переможці будуть оголошені в лютому під час турніру Grand Slam у Парижі 2023 року.

Підтримайте Єлизавету Литвиненко та українські проекти у номінації «Дзюдо задля миру»!

Читайте також: Через ракетний удар РФ в Дніпрі загинув заслужений тренер України з боксу та старший тренер збірної області Михайло Кореновський;

2023-01-16 15:30:00
true
Відео Дня


Архів Новин