Плавці з Дніпра, Кривого Рогу та Запоріжжя стали призерами «Euro Meet 2023» в Люксембурзі

В неділю, 29 січня, в Люксембурзі (Люксембург) завершився 23-й турнір з плавання «Euro Meet». На цих змаганнях українські плавці виграли 3 «золоті», 2 «срібні» та 5 «бронзових» нагород.

Про це повідомляє ТГ-канал «Base of Ukrainian sports».

Зокрема, спортсмен спортклубу «Метеор» (Дніпро) Олександр Желтяков став переможцем на дистанції 200 м на спині та завоював 2 срібні медалі на дистанціях 50 м на спині та 100 м на спині.

Денис Кесіль з Кривого Рогу виграв змагання на дистанції 200 м батерфляй, та став двічі бронзовим призером на 100 м батерфляй та 200 м комплексне плавання.

Максим Овчінніков з Запоріжжя завоював «бронзу» на дистанції 200 м брасом.

18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко стала віце-чемпіонкою Grand Prix в Португалії;

16-річний бадмінтоніст Федір Тюрін з Дніпра виграв 2 медалі на турнірі в Швеції;

Вийшли на 2 місце в групі: Баскетболісти «Прометея» здобули чергову перемогу в Єврокубку.