СК «Дніпро-1» переміг «Динамо»: подробиці матчу

Вчора, 22 жовтня, пройшов матч 11-го туру УПЛ. СК “Дніпро-1” зіграв проти “Динамо” та переміг з рахунком 1:0.

Про це повідомили у пресслужбі СК “Дніпро-1”.

Гра розпочалася за рівної боротьби, проте вже на 13-й хвилині Гуцуляк забив гол. Дніпряни спокійно контролювали події на полі і не давали “Динамо” жодних шансів біля власних воріт.

На початку другого тайму активніше діяли кияни, котрим потрібно було відіграватися. Вже невдовзі по перерві дніпряни заблокували удар суперника, а на 52-й хвилині господарі створили по справжньому гострий момент, але Буяльський пробив повз ворота. Спортклубівці всією командою продовжили діяти самовіддано на кожному клаптику поля і вийшли переможцями.