Софія Новікова з Дніпра стала віцечемпіонкою Європи з боксу

З 10 по 21 серпня в Ерзурум (Турція) пройшов чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат. Срібну медаль в категорії 70 кг отримала лідер збірної команди України Софія Новікова (ДФКС, Дніпро).

На жаль, в фіналі вона поступилася спортсменці з Хорватії.

Вітаємо Софію та її тренерів: Сергія Батракова та Михайла Кореновського!

Загалом українська збірна на цьому турнірі здобула 14 медалей, що дозволило посісти нашим хлопцям та дівчатам друге загальнокомандне місце. На першій сходинці п`єдесталу розташувалася команда Англії, трійку кращих замкнула збірна Туреччини. Найкращим боксером цьогорічної Європейської першості було визнано українця Владислава Железнова.

Почесна громадянка Енергодара Людмила Бабак здобула «бронзу» на ЧЄ-2022 з веслування на байдарках та каное;

Ярослава Магучіх з Дніпра стала першою в історії України чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту;

Найбільший титул у кар'єрі: Тенісистка Людмила Кіченок з Дніпра в парі виграла турнір WTA 1000 в США.