Срібло як золото: Бадмінтоніст Андрій Дон з Дніпра став віце-чемпіоном Швеції

На вихідних, 8-9 жовтня, в Гетеборгу (Швеція) понад 100 бадмінтоністів визначали сильніших на чемпіонаті країни. Вихованець СДЮСШОР ім. Вавілова - 20-річний Андрій Дон виграв «срібло» в одиночному розряді. В фіналі він поступився шведу August Björkler з рахунком 21-14, 21-14.

Про це повідомив сам спортсмен.

«У такі скрутні часи для нашої Держави виборювати нагороди в рази приємніше..

На цих вихідних проходив відкритий Чемпіонат Швеції. За два дні було зіграно 8 ігор, шість з них в перший день. 3 - на груповій стадії і ще три - раунд плей оф.

Незважаючи на високий рівень змагань і дуже сильних суперників, мені вдалося продемонструвати впевненість в своїх силах, свій стиль гри і, в підсумку, завоювати срібну нагороду!

Варто зазначити, що на дистанції я вибив з гри п‘ятого та другого сіяних суперників.

Це срібло для мене розцінюється як золото, адже це був лише другий турнір, в якому я брав участь у Швеції.

Я хочу подякувати за підтримку своїй родині і своєму новому клубу, в якому мені пощастило продовжувати займатись улюбленою справою, незважаючи на війну в Україні.

Поки наші військові роблять все можливе, щоб український прапор майорів над всією територією України, ми, спортсмени, робимо все можливе, щоб він майорів на п’єдесталах в різних країнах світу!

Слава Україні, друзі! Все буде Україна!», - написав він.

Ще одна українка – Дар’я Євстигнєєва – виграла «срібло» в жіночій одиночці.

15-річний бадмінтоніст Федір Тюрін з Дніпра виграв турнір в Австрії;

Ярослава Магучіх увійшла в трійку претенденток на звання кращої легкоатлетки-2022;

«Засмучені, адже розраховували на перемогу»: «Дніпро-1» внічію розійшовся з «Вадуцем».