«Срібло» та «бронза»: Тхеквондісти з Кам’янського та Дніпра стали призерами турніру в Словенії

В Любляні (Словенія) 25-26 лютого проходив міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо «Slovenia Open G-1». В різних вікових групах на цьому турнірі українські спортсмени здобули 10 нагород.

Про це повідомляє ТГ-канал «Base of Ukrainian sports».

Серед кадетів срібним призером у ваговій категорії 41 кг став Михайло Капуста з Кам’янського.

Серед юніорів на турнірі серії E-1 «Youth Slovenia Open» у ваговій категорії -59 кг бронзову медаль завоювала вихованка міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Марія Леонова з Дніпра.

В її категорії змагалася 21 спортсменка. Марія виграла перші 3 поєдинки, перемігши Marianne Brummer (Німеччина), Ema Kuric (Боснія-Герцеговіна) та Petra Golic (Сербія).

На жаль, четвертий бій Марія програла з рахунком 0-2 Tianna Klaric (Великобританія) і посіла III місце на турнірі.

«1-й раунд програла 9-5.

2-й раунд програла 7-5. Всі удари пропустила с передньої ноги в голову. Британка перефехтувала. Сам два раза попала передньою ногою в голову. Та два рази пробила панель під ногу. Важний момент, що програвала 7-2 за 10 секунд до кінця раунду. Але все рівно ризикнула, пішла в атаку, та передньою ногою попала в голову. Важкий та інтересний поединок. Такі поединки важливі для досвіду», - пише Dnipro Taekwondo.

Ще одна спортсменка з Дніпра Марія Думіна на цьому турнірі в категорії -67 кг, на жаль, програла перший бій Elizabeth Oluchi Anyanacho (Нігерія) з рахунком 2-0.

«1 раунд 1-5.

2 раунд 0-3.

Для семнадцатирічної Марії це був перший бій з учасницею Олімпіїських Ігр. Працюємо далі, набираймось досвіду», - пише Спортивна школа олімпійського резерву.

Запорізька поліцейська Софія Євтушенко отримала «срібло» на Кубку Киева з карате-шотокан;

Парабадмінтоністка Оксана Козина з Дніпра стала віце-чемпіонкою турніру в Іспанії;

Дзюдоїст Данило Хлопецький з Дніпра виборов «бронзу» на Кубку Європи в Польщі.