Вперше в історії України Оксана Козина з Дніпра стала чемпіонкою світу з парабадмінтону

В Токіо (Японія) з 1 по 6 листопада проходив чемпіонат світу з парабадмінтону. Майже 300 параатлетів з 35 країн світу виборювали звання кращих в своїй категорії. Україну на турнірі представляли дніпряни – Ніна Козлова, Олександр Чирков, Оксана Козина, а також тренер Дмитро Зозуля. Вперше в історії бадмінтону та парабадмінтону золоту медаль виборола українка - Оксана Козина.

Олександр Чирков у чвертьфіналі зустрівся з діючим чемпіоном світу та Паралімпійських ігор та, на жаль, поступився і закінчив змагання на 5 місці.

Ніна Козлова, на жаль, не змогла дістатись виходу в плей-офф.

Оксана змагалась в одиночній категорії (SL 3). В груповому етапі турніру Оксана перемогла бадмінтоністок з Японії та Франції.

В основній сітці змагань українська спортсменка обіграла спортсменку з Австралії, а в чвертьфіналі – в 3 партії перемогла спортсменку з Індії. У півфіналі Оксана перемогла ще одну бадмінтоністку з Індії (21-18, 21-18). А в напруженому фіналі (20-22, 21-18, 21-14) виборола чемпіонську медаль у представниці Турції.